Praktiline info

Kus toimub

Foorum toimub 2. 11 päeval Eesti Kunstiakadeemias aadressil Põhja puiestee 7, vt kaarti. Hoone on ligipääsetav ratastooliga.

Foorumi järelpidu toimub 2.11 õhtul Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi kohvikus aadressil Põhja puiestee 35, vt kaarti. Kahjuks pole kohvik ligipääsetav ratastooliga.

Kuidas kohale saab

Eesti Kunstiakadeemiale on lähedal Balti Jaama bussi- ja rongipeatus ning Balti Jaama ja Põhja puiestee trammipeatus. Nii Balti Jaamast kui kesklinnast sõites saad kohale trammidega nr 1 ja 2.

Jalgrattaid on võimalik parkida kunstiakadeemia maja ees.

Põhja Puiestee ja Kotzebue tänav on Kalamaja kesklinna tasulise parkimisala piiriks ja neist tagapool on tasuta parkimine. Tasulist parkimisala näed siit. Lähim autoparkla asub Rannamäe tee 5, parkimistsooni tähis on P4. 

Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi kohviku lähedal on Balti Jaama bussi- ja rongipeatus ning Linnahalli trammipeatus. Nii Balti Jaamast kui kesklinnast sõites saad kohale trammidega nr 1 ja 2.

Kui reisid foorumile väljaspoolt Tallinna ja Eestit

Kui sul on vaja abi Tallinnasse sõitmise kulu katmisega, siis anna meile teada. Saame hüvitada osaliselt väljapoolt Tallinna ja Eestit tulevate osalejate transpordikulu.

Kust süüa saab

Foorumil saad osta soolaseid ja magusaid pannkooke, kuid me ei paku päeva jooksul  tasuta toitlustust. Küll aga on kohapeal olemas vesi, kohv ja tee. Oleme ajakavasse planeerinud piisavalt pika lõunapausi, mil saad lõunatada või osta süüa Balti Jaama Turu lähedusest või Telliskivi Loomelinnakust. Mõlemasse saad jalutada – Balti Jaama Turg on 5 minuti ja Telliskivi Loomelinnak 12 minuti kaugusel. Ka trammid nr 1 ja 2 sõidavad Balti jaama.

Kuidas ennast töötubadesse kirja panna

Töötubadesse saad ennast kirja panna päeva alguses (kui töötoa kirjelduses pole teisiti öeldud). Vaata ajakava siit.

Kui vajad tõlget

Kui vajad sosintõlget (eesti-inglise-eesti keelesuunas), siis palun kirjuta oma vajadusest (millistes töötubades ja mis keelesuunas) Nelele e-postiaadressil talff@feministeerium.ee hiljemalt 18. oktoobriks. Viipekeelset tõlget pole meil kahjuks võimalik pakkuda.

Palume luba pildistamiseks ja filmimiseks

Foorumil on kohal foto- ja filmiinimene, kes küsib töötubades pildistamiseks luba. Kui sa ei soovi jääda pildile ega videosse, siis palun ütle seda julgesti. Foto- ja filmiinimene teeb ka üldpilte ja -kaadreid väljapool töötubasid. Palun anna talle märku, kui sa ei soovi kaadrisse jääda.

Kus ööbida saab

Kui oled tulnud väljapoolt Tallinna ja sul on vaja öömaja, saame sulle pakkuda kodumajutust TALFFi liitlaste juures, kes oma kodude uksed avanud on. Kui sul on vaja majutust, siis palun kirjuta sellest Nelele meiliaadressil talff@feministeerium.ee hiljemalt 28. oktoobriks ja viime su kokku kodumajutuse pakkujaga.

Kui sul on võimalik kodumajutust pakkuda

Kui sul on kodus vaba tuba või mitu ja oled valmis sinna majutama ühe või mitu TALFFi osalejat, siis palun anna sellest teada Nelele meiliaadressile talff@feministeerium.ee.

Kust küsimustele vastuse saab

Vaata siit.